_

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Gelişen dünya ile beraber ülke kavramının ortadan kalktığı, herkesin istediği yerde yaşamayı seçebildiği bir dönemde yaşamak istediğiniz ülkeye yabancı kalmamak için kurduk Rima Danışmanlığı.

Siz hayatın keyfini çıkarırken, işinizi büyütürken, okulunuzu okurken o ülkeye, insanlara yabancı kalın istemedik. Çünkü yabancı bir ülkede yaşayan insanların sorunlarının çok fazla olduğunu gördük, duyduk ve hissettik.

Yabancıların yaşadıkları ülkede sorunsuz ve mutlu bir şekilde yaşamasını sağlamak için kurulan Rima Danışmanlık  bugün birçok kişiye ve firmaya güvenle hizmet vermektedir. Hizmet kalitesini en üst düzeyde tutan ve herkes için mutlu bir yaşam slogan ile kurulan Rima Danışmanlık İzmir merkezli bir firmadır.

Yabancı Ülkede çalışmak veya her hangi bir sebepten dolayı oturmak için ülkelerin kendi kanunlarına göre oluşturdukları bir çok prosedür ve resmi işlemler vardır. Rima Danışmanlık siz kendi işinizle ilgilenirken sizin yerinize tüm bu işlemleri halleden bir danışmanlık firmasıdır.

Amacımız Ülkemizde yaşamak isteyen herkese bu ülkede yaşamanın ayrıcalığını tattırmaktır. Bunun için vatandaşlık hizmetlerini en iyi, en hızlı ve en kolay şekilde tamamlamaktır. Rima Danışmanlık olarak yabancılar için oturma izni, çalışma izni, sağlık sigortası gibi bir çok hizmeti bir arada sunan kurumsal bir firmadır.

_

DEĞERLERİMİZ

Müşteri memnuniyetini, kazanç elde etmekten öncelikli görmek. Faaliyetlerinin her aşamasında, müşterilerine ve çalışanlarına karşı şeffaf bir yönetim anlayışı oluşturmak. Dürüst çalışmak. Hizmetleriyle, nitelikli üretimiyle ve yabancıların yaşam kalitesini yükseltme noktasındaki çalışmalarıyla fark edilmek. Verilen her sözü zamanında yerine getirmek.

VİZYON
_

Vizyonumuz

 

Yaptığımız her işte teknolojik gelişmeleri yakinen takip ederek yenilikçi çözümlerimizle müşterilerinin ihtiyaçları tamamlamak. Onların yaşam kalitelerini yükseltmektir. Çalışanlarımızın hakkımızda görüşlerine önem vermek ve bu doğrultuda firmamızın gelişimine katkıda bulunmaktır.

MİSYON
_

Misyonumuz

 

Ülkemizde yaşayan yabancıların daha iyi bir yaşam sürmesi, sorunlarının en hızlı şekilde çözülmesi ve bu kişilerin ülke ekonomisine ve ülkemize katkı yapmasını sağlamak, ülkelerinde Türkiye’de yaşamın ne kadar özel olduğunu anlatmaktır.

    Call Now Button