_

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Gelişen dünya ile beraber ülke kavramının ortadan kalktığı, herkesin istediği yerde yaşamayı seçebildiği bir dönemde yaşamak istediğiniz ülkeye yabancı kalmamak için kurduk Rima Danışmanlığı.

Siz hayatın keyfini çıkarırken, işinizi büyütürken, okulunuzu okurken o ülkeye, insanlara yabancı kalın istemedik. Çünkü yabancı bir ülkede yaşayan insanların sorunlarının çok fazla olduğunu gördük, duyduk ve hissettik.

Yabancıların yaşadıkları ülkede sorunsuz ve mutlu bir şekilde yaşamasını sağlamak için kurulan Rima Danışmanlık  bugün birçok kişiye ve firmaya güvenle hizmet vermektedir. Hizmet kalitesini en üst düzeyde tutan ve herkes için mutlu bir yaşam slogan ile kurulan Rima Danışmanlık İzmir merkezli bir firmadır.

Yabancı Ülkede çalışmak veya her hangi bir sebepten dolayı oturmak için ülkelerin kendi kanunlarına göre oluşturdukları bir çok prosedür ve resmi işlemler vardır. Rima Danışmanlık siz kendi işinizle ilgilenirken sizin yerinize tüm bu işlemleri halleden bir danışmanlık firmasıdır.

Amacımız Ülkemizde yaşamak isteyen herkese bu ülkede yaşamanın ayrıcalığını tattırmaktır. Bunun için vatandaşlık hizmetlerini en iyi, en hızlı ve en kolay şekilde tamamlamaktır. Rima Danışmanlık olarak yabancılar için oturma izni, çalışma izni, sağlık sigortası gibi bir çok hizmeti bir arada sunan kurumsal bir firmadır.

_

DEĞERLERİMİZ

Müşteri memnuniyetini, kazanç elde etmekten öncelikli görmek. Faaliyetlerinin her aşamasında, müşterilerine ve çalışanlarına karşı şeffaf bir yönetim anlayışı oluşturmak. Dürüst çalışmak. Hizmetleriyle, nitelikli üretimiyle ve yabancıların yaşam kalitesini yükseltme noktasındaki çalışmalarıyla fark edilmek. Verilen her sözü zamanında yerine getirmek.

VİZYON
_

Vizyonumuz

Yaptığımız her işte teknolojik gelişmeleri yakinen takip ederek yenilikçi çözümlerimizle müşterilerinin ihtiyaçları tamamlamak. Onların yaşam kalitelerini yükseltmektir. Çalışanlarımızın hakkımızda görüşlerine önem vermek ve bu doğrultuda firmamızın gelişimine katkıda bulunmaktır.

MİSYON
_

Misyonumuz

Ülkemizde yaşayan yabancıların daha iyi bir yaşam sürmesi, sorunlarının en hızlı şekilde çözülmesi ve bu kişilerin ülke ekonomisine ve ülkemize katkı yapmasını sağlamak, ülkelerinde Türkiye’de yaşamın ne kadar özel olduğunu anlatmaktır.

Anıl Atılgan
Anıl Atılgan
24/03/2023
vakit kaybı yaşanmadan sorunsuz bir şekilde bittiği için çok teşekkür ederiz
Mert Kahya
Mert Kahya
03/03/2023
Sadece 30 dk’da oturum izni almamı sağlayan , her telefon ettiğimde her konuda çok hızlı dönüş yapan bence Türkiye’nin en iyi firması. Profesyonel , Hızlı ve Kaliteli hizmet arıyorsanız doğru yerdesiniz .
Cihan and Amel (Kepo)
Cihan and Amel (Kepo)
27/02/2023
Isini çok iyi yapan tecrubeli bir danismanlik kesinlikle tavsiye ediyorum
Caner Acarbay
Caner Acarbay
24/02/2023
Rima danışmanlık sayesinde tüm işlemlerimiz hızlı ve beklendiği üzere olumlu tamamlandı. Zafer bey tüm danışmanlık süreçlerinde ilgili ve bizlerle iletişim halindeydi. Kendisine çok teşekkür ederiz.
Nevzat ÇETİN
Nevzat ÇETİN
24/01/2023
Merhaba Zafer bey'le iki yıldır yapmış olduğumuz geçici oturum belgesi içi aldığım bilgi ve profesyonelce yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.
Erdal Bulut
Erdal Bulut
29/12/2022
Merhaba, Zafer bey'e yabancı çalışma izni için sağlamış olduğu profesyonel destek ve her aşamada saat gün fark etmeksizin sağlamış olduğu danışmanlık için teşekkür ederiz. İlk başvuru sürecinden izin çıkana kadar duruşu, güvenilir ve aktardığı doğru bilgiler ile sorunsuz bir hizmet aldık. Kesinlikle tavsiye ederiz.
Никита Литовченко
Никита Литовченко
16/12/2022
Говорят и пишут на английском в WhatsApp. Записали на подачу и помогли собрать нужный пакет документов. Проверили все два раза. Получил нужный документ через месяц после подачи. Рекомендую! Профессионалы!
RMMA ModelAgency
RMMA ModelAgency
25/11/2022
[TR] Rima Danışmanlık ile Türkiye'de oturma izni alma sürecinde tanıştık. Tüm evrakları eksiksiz tamamladık. Bu süreçte gerekli bilgilendirmeler kusursuzca yapıldı ve sürecin sonuna kadar Zafer Bey ile birlikte işlemleri başarılı bir şekilde tamamladık. Tüm işlemler için Rima Danışmanlık arkadaşlarına ve Zafer Bey'e teşekkür ederiz. [EN] We met with Rima Consulting during the process of getting a residence permit in Turkey. We have completed all the documents. In this process, the necessary information was provided flawlessly and we successfully completed the transactions with Mr. Zafer until the end of the process. We would like to thank Rima Consulting friends and Mr. Zafer for all transactions. [РУС] Мы познакомились с Rima Consulting в процессе получения вида на жительство в Турции. Мы оформили все документы. В этом процессе необходимая информация была предоставлена безупречно, и мы успешно завершили транзакции с г-ном Зафером до конца процесса. Мы хотели бы поблагодарить друзей Rima Consulting и г-на Зафера за все сделки.
D Melih
D Melih
24/11/2022
Herkese tavsiye ediyorum ,Zafer bey çok yardımcı oldu ,her şey bizzat kendi ilgilendi ,fiyat olarak da gayet uygun .
Derya Mersinoglu
Derya Mersinoglu
10/11/2022
Zafer bey tanıştığımız ilk günden beri gerek ilgi alakası ile gerek kişisel donanımı ile Vize konusunda bizlere kusursuz hizmet vererek çok mutlu etti . Kendisne teşekkürlerimi sunuyorum...

      Hemen Arayın