_

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Gelişen dünya ile beraber ülke kavramının ortadan kalktığı, herkesin istediği yerde yaşamayı seçebildiği bir dönemde yaşamak istediğiniz ülkeye yabancı kalmamak için kurduk Rima Danışmanlığı.

Siz hayatın keyfini çıkarırken, işinizi büyütürken, okulunuzu okurken o ülkeye, insanlara yabancı kalın istemedik. Çünkü yabancı bir ülkede yaşayan insanların sorunlarının çok fazla olduğunu gördük, duyduk ve hissettik.

Yabancıların yaşadıkları ülkede sorunsuz ve mutlu bir şekilde yaşamasını sağlamak için kurulan Rima Danışmanlık  bugün birçok kişiye ve firmaya güvenle hizmet vermektedir. Hizmet kalitesini en üst düzeyde tutan ve herkes için mutlu bir yaşam slogan ile kurulan Rima Danışmanlık İzmir merkezli bir firmadır.

Yabancı Ülkede çalışmak veya her hangi bir sebepten dolayı oturmak için ülkelerin kendi kanunlarına göre oluşturdukları bir çok prosedür ve resmi işlemler vardır. Rima Danışmanlık siz kendi işinizle ilgilenirken sizin yerinize tüm bu işlemleri halleden bir danışmanlık firmasıdır.

Amacımız Ülkemizde yaşamak isteyen herkese bu ülkede yaşamanın ayrıcalığını tattırmaktır. Bunun için vatandaşlık hizmetlerini en iyi, en hızlı ve en kolay şekilde tamamlamaktır. Rima Danışmanlık olarak yabancılar için oturma izni, çalışma izni, sağlık sigortası gibi bir çok hizmeti bir arada sunan kurumsal bir firmadır.

_

DEĞERLERİMİZ

Müşteri memnuniyetini, kazanç elde etmekten öncelikli görmek. Faaliyetlerinin her aşamasında, müşterilerine ve çalışanlarına karşı şeffaf bir yönetim anlayışı oluşturmak. Dürüst çalışmak. Hizmetleriyle, nitelikli üretimiyle ve yabancıların yaşam kalitesini yükseltme noktasındaki çalışmalarıyla fark edilmek. Verilen her sözü zamanında yerine getirmek.

VİZYON
_

Vizyonumuz

Yaptığımız her işte teknolojik gelişmeleri yakinen takip ederek yenilikçi çözümlerimizle müşterilerinin ihtiyaçları tamamlamak. Onların yaşam kalitelerini yükseltmektir. Çalışanlarımızın hakkımızda görüşlerine önem vermek ve bu doğrultuda firmamızın gelişimine katkıda bulunmaktır.

MİSYON
_

Misyonumuz

Ülkemizde yaşayan yabancıların daha iyi bir yaşam sürmesi, sorunlarının en hızlı şekilde çözülmesi ve bu kişilerin ülke ekonomisine ve ülkemize katkı yapmasını sağlamak, ülkelerinde Türkiye’de yaşamın ne kadar özel olduğunu anlatmaktır.

fatma irtekin
fatma irtekin
15/09/2023
İnternet üzerinden olumlu yorumları görüp kendileriyle iletişime geçmiştim. Her konuda çok deneyimli ve ilgili bir firma. Birçok istanbul firmasıyla görüşmüştüm, ve hepsi olur olmaz yollardan işimi uzattılar. Zafer Bey sağolsun sonuç odaklı yaklaşımıyla beni gereksiz teferruatlı işlerden kurtardı 🙂 Danışman firma dediğin böyle olmalı
tunahan polat
tunahan polat
23/08/2023
Özverili ve işine sadık
Akif ÖZTÜRK
Akif ÖZTÜRK
18/08/2023
Kızlarım için oturma izni vasıtasıyla tanıştık Zafer bey ile. Branşında son derece tecrübeli ve profesyonel aldığım hizmetten son derece memnunum. Sizlerede tavsiye ederim.
Mustafa özruh
Mustafa özruh
17/08/2023
Rlma danismanlik mukemmel bir sirket bizim yabanci calisanimizin oturna iznini gayet kissa bir zamanda yerine getirdi, tavsiye edilecek cok lyl bir is cikardilar.Allah razi olsun
Fevzi Yilmaz
Fevzi Yilmaz
17/08/2023
Very good and Professional Service. 👍
arif şentürk
arif şentürk
19/07/2023
İlgili ve konuya vakıf bir firma işlemlerimizin hiç bir aşamasında zirluk yaşamadım.Bilgilendirmeler yerinde , dogru ve hızlıydı.Çok teşekkürler. Bu konularda işi olan herkese tavsiye ederim.
Melda Ziyal
Melda Ziyal
08/07/2023
Rima Danışmanlık firmasını Zafer Bey'in şahsında tanıdım.Heryıl bizim takip etmemiz gereken izin konusunu aileden biri gibi kardeşçesine ama profesyonelce sunması bizi çok huzurlu ve huzurlu yapıyor.Zafer beyin ellerine sağlık.
Aleyna Doğa Kurt
Aleyna Doğa Kurt
05/07/2023
Biz çok memnun kaldık. Sorularımızı yanıtlamada hızlı ve yardımseverlerdi.
Kamil İbrahim Karaca
Kamil İbrahim Karaca
12/06/2023
İşlerimizi çok hızlı ve dürüst olarak takib eden bir Acenta. 2. kez İkamet izni işimizi halletiler. Çok teşekkür ediyorum.

      Hemen Arayın